معرفی دوربین مداربسته های لوک HILOOK

معرفی دوربین مداربسته های لوک HILOOK

معرفی دوربین مداربسته های لوک HILOOK

معرفی دوربین مداربسته های لوک HILOOK : محصولات های‌ لوک ، به دلیل کیفیت بالا و ارزان‌تر بودن از سایر رقبای خود، و همچنین تنوع در محصولات و تناسب با بودجه مشتریان، برای شرکت و محل‌های کوچک و متوسط بسیار مقرون به صرفه است. محصولات برند های‌لوک مطابق با بهترین استانداردهای کیفیت و ایمنی طراحی شده است. از لحاظ کیفیت، دوربین‌های مدار بسته های‌لوک HILOOK همانند هایک ویژن هستند. تنها تفاوت آن‌ها امکانات به کار برده شده (مثل جنس بدنه دوربین) و همچنین کوچک‌تر بودن ابعاد آن‌ها است که باعث شده قیمت آن‎ها از سایر محصولات هایک ویژن کمتر باشد.

ویژگی‌های دوربین مدار بسته های‌لوک

دوربین مدار بسته های‌ لوک در دو سری تحت شبکه و آنالوگ وارد بازار شده که هر کدام از ویژگی‌های خاصی برخوردار هستند.

قابلیت‌های دوربین‌‌ های‌لوک:

در این محصولات قابلیت‌های پیشرفته ای وجود دارد:

  •  3D DNR: قابلیت DNR یک کاهنده نویز دیجیتالی است. در دوربین‌های معمولی در صورت کم بودن نور، نقطه‌های کوچک در تصویر نشان داده می‌شود. دوربین‌هایی که دارای تکنولوژی DNR هستند، به وسیله فیلترهایی نویزهای تصویر را از بین می‌برند و تصاویر را با کیفیت و شفاف و همچنین حجم فایل را کم می‌کنند.
  •  WDR: این قابلیت برای از بین بردن اختلاف سطح نور، در نقاط پر نور و کم نور تصویر می‌باشد. این مشکل زمانی ایجاد می‌شود که یک نور قوی (مانند نور خورشید) در یک محیط تاریک‌تر وجود دارد. وجود نور شدید منجر به تاریک شدن قسمت‌های کم نورتر می‌شود و در نهایت تصویری تولید می‌شود که نور مناسبی هم در قسمت پرنور و هم در قسمت کم نور دارد.
  • تکنولوژی PIR: یک سنسور الکترونیکی برای تشخیص ورود افراد به محدوده تعیین شده است. وظیفه این سنسور در دوربین مدار بسته اندازه‌گیری نور مادون قرمز منتشر شده از افراد یا اجسام مختلف است. پس از تشخیص ورود به محل، دستگاه‌های ضبط شروع به ثبت تصاویر می‌نمایند.

دیگر قابلیت‌های دوربین های‌لوک :

  • چند زبانه بودن نرم افزار: منوی چند زبانه برای دستگاه‌ها، که کار را برای کاربر راحت‌تر کرده است.
  •  صدای دو طرفهاین ویزگی امکان همزمان ضبط و پخش صدا و صحبت کردن از طریق دوربین را می‌دهد.
  •  پشتیبانی از کارت‌های حافظه: قابلیت نصب SD کارت باعث می‌شود که دوربین بتواند به تنهایی تصاویر را ذخیره کند.
  • خروجی و ورودی‌های آلارم: این قابلیت برای ایجاد هشدارهای لازم امنیتی و اطلاع سریع از آن است.
  • نور مادون قرمز دید در شب: برای تصویربرداری در شب مناسب است.

NVR های‌لوک :

تصاویر دوربین مدار بسته پس از ثبت وقایع در هارد دیسک داخل NVR ذخیره می‌شوند و NVR می‌تواند آن را بر حسب زمان روز و ساعت نمایش بدهد. قابلیت اتصال به اینترنت را دارد و همچنین قابلیت اتصال به تلویزیون و مانیتور کامپیوتر را هم دارا می‌باشد. VCA در دوربین مدار بسته های‌لوک موجود می‌باشد. یعنی داخل NVR، خودش تصاویر را از نظر محتوا آنالیز نموده و بررسی می‌کند تا خطای تصویری صورت نپذیرد.

نرم افزار IVMS-4200 برای های‌لوک:

محصولات های‌لوک را می‌توان با استفاده از نرم افزار IVMS-4200 مدیریت کرد. این نرم افزار با تمام محصولات HILOOK سازگار است و مدیریت چند منظوره تصاویر دوربین‌ها شامل نمایش تصویر زنده، ضبط، جستجو در تصاویر ضبط شده به‌ همراه پخش تصاویر از راه دور، مشاهده تصاویر ضبط شده، مدیریت آلارم و …می‌باشد. IVMS-4200 یک انتخاب مناسب برای پروژه‌های کوچک و متوسط می‌باشد.

رقابت دوربین مدار بسته های‌لوک در بازار جهانی

دوربین های مدار بسته های‌لوک در بازار جهانی نسبت به قابلیت‌هایی که دارند از قیمت کمتری برخوردار هستند. هایک ویژن برای این‌که بتواند با محصولات میان‌رده در کشور‌های مختلف جهان رقابت کند، برند های‌لوک را راه اندازی کرده است. هایک ویژن تمامی استاندارد‌ها و تکنولوژی خود را در این سری از دوربین‌های های‌لوک گنجانده است.

فروشگاه اینترنتی سبیکو

منبع : گوگل

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *